Українська
  • Ваш кошик порожній!

ВІДОМІ ОСОБИСТОСТІ

Фільтр
Художник/ілюстратор
Колір
Матеріал
Розмір (3XL +15%; 4XL +35%; 5XL + 50%)
Фасон
Країна виробника

Футболка з принтом Майк Тайсон - Mike Tyson (210405)

470 грн

Футболка з принтом Майк Тайсон - Mike Tyson (210406)

470 грн

Футболка з принтом Майк Тайсон - Mike Tyson (210407)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023009)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023010)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023011)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023012)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023013)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023014)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023015)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023016)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023017)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023018)

470 грн

Футболка з принтом Усередині Лапенка (21023019)

470 грн

Показано з 1 по 20 із 29 (2 сторінок)
ВІДОМІ ОСОБИСТОСТІ

Футболки з принтами «Відомі особистості»

Людей далеко не завжди об'єднує вік, професія, розмір гаманця, соціальний статус. Насправді набагато більш важлива сполучна ланка - це наші інтереси. Серед нас є любителі спорту, музики, кіно та багатьох інших напрямків в мистецтві. У цьому випадку особливо актуальна фраза: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Дійсно, одна тільки футболка з принтом відомої особистості може за одну хвилину розповісти про вас більше, ніж ви самі.

Улюблені кумири зовсім поруч

Спорт, кіно, музика, гумористичні шоу щільно увійшли в наше життя і певним чином впливають на неї. Здорово, коли є можливість побачити в реальному житі свого кумира в тій чи іншій сфері. Але найчастіше нам залишається лише спостерігати за ними з екранів телевізорів. Нагадувати про свою прихильність до будь-якого артиста або спортсмена буде футболка з принтом «Відомі особистості».

У нас є футболки з образами:

- коміків популярного гумористичного інтернет-шоу «Що було далі?»;

- акторів комедійного веб-серіалу «Всередині Лапенко»;

- ірландського бійця змішаних бойових мистецтв Конора Макгрегора;

- легендарного американського боксера-професіонала Майка Тайсона та ін.

Це лише маленька частина того, що ми можемо надрукувати на футболках - вся справа в смаках кожного нашого клієнта. Пропонуйте своїх улюблених акторів, музикантів, танцюристів, спортсменів і ми реалізуємо самі непрості задумки за допомогою «Конструктор футболок»!

Про що «мовчить» принт з відомими людьми?

Коли на футболці молодої людини, наприклад, великим планом зображений красень Конор Макгрегор з ідеальною фігурою, важко залишатися непоміченим в жіночому оточенні. І це не тільки предмет захоплення дівчат, а й відмінний спосіб популяризувати здоровий спосіб життя. А він зараз як ніколи в моді!

За допомогою футболок, на які нанесено зображення відомих особистостей, можна знайти людей, таких же захоплених кіно. Дорогого коштує, коли з кимось можна не просто базікати ні про що, а говорити дійсно на близькі, цікаві для обох співрозмовників теми.

Будьте на висоті!

Одного портрета знаменитості недостатньо, щоб зав'язати нове знайомство з однодумцями. Тут важливо виглядати яскраво, стильно, охайно. Саме тому ми не економимо ні на футболках, на які наноситься друк, ні на фарбах. Щоб готова річ вигідно виглядала, ми використовуємо футболки з натуральних матеріалів. Кожна така модель:

- ідеально сидить на тілі;

- не розтягується з часом;

- має якісні шви;

- не покривається катишками;

- зберігає свій оригінальний колір.

Процес перенесення зображення не терпить поспіху, тому всі принти виходять у нас максимально деталізованими - як ніби перед вами стоїть сам кумир.

Здивувати і порадувати

Футболка з принтом відомих особистостей - не просто одяг, носіння якої є якийсь обов'язком. Це скоріше маленький витвір мистецтва, яке хочеться надягати для задоволення свого і оточуючих. Настільки «зоряний» виріб, можливо, надихне вас на творчість так само, як і нас, притягне до вас удачу та успіх.

Як купити футболку з принтом «Відомі особистості»

Щоб купити футболку з відомими особистостями, необхідно подумати про свої захоплення і уявити, кого саме ви хотіли б бачити на ній. Не біда, якщо цієї людини не виявиться в нашому каталозі. Адже за допомогою «Конструктор футболок» ви зможете за лічені хвилини створити свій індивідуальний принт на футболці. Готову продукцію можна забрати в відділеннях Нової пошти, Delivery, Justin, Укрпошти або отримати прямо на дому.