Українська
  • Ваш кошик порожній!

ІНШІ ПРІНТИ

Фільтр
Художник/ілюстратор
Колір
Матеріал
Розмір (3XL +15%; 4XL +35%; 5XL + 50%)
Фасон
Країна виробника

Футболка з принтом Angel (2001)

449 грн

Футболка з принтом DAB Skeleton (2002)

449 грн

Футболка з принтом Figures (2003)

449 грн

Футболка з принтом Girl in a hat (2004)

449 грн

Футболка з принтом Hip-Hop ape (0743)

449 грн

Футболка з принтом Maya bird (2005)

449 грн

Футболка з принтом Meow (2006)

449 грн

Футболка з принтом Panda skateboard (0728)

449 грн

Футболка з принтом Skaterboy (2007)

449 грн

Футболка з принтом Small cast (2008)

449 грн

Футболка з принтом Strong bull (0739)

449 грн

Футболка з принтом Wolf (2009)

449 грн

Футболка з принтом Индикатор тренировки (2010)

449 грн

Футболка з принтом Коти Інь-Янь (2011)

449 грн

Футболка з принтом Лапа (2012)

449 грн

Футболка з принтом Не сьогодні (2013)

449 грн

Футболка з принтом Рука лицо (2014)

449 грн

Футболка з принтом Хаски (2015)

449 грн

Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)
ІНШІ ПРІНТИ

Футболки з іншими принтами

Всі люди різні і у кожного свій погляд на те, як повинна виглядати стильна футболка. Але одне можна точно сказати - модель з принтом як не можна краще підпадає під таку характеристику. З ходу важко сказати, яка саме тема буде актуальна в кожному конкретному випадку. Тому в нашому каталозі і був створений розділ з іншими зображеннями та написами, які не вписуються в якісь рамки.

Принти на різні теми

У каталозі представлені футболки з геометричними, текстовими, графічними зображеннями. Тематика оформлення всіх виробів найрізноманітніша:

- гумористична;

- тваринна;

- спортивна;

- абстрактна;

- філософська.

Жінки напевно зрадіють милим, романтичним принтам: хаскі, ангел, панда, дівчина в капелюсі. А чоловіки неодмінно оцінять моделі зі скейтбордистом, вовком, індикатором тренування, горилою.

Чим цікаві футболки з іншими принтами

Такі моделі дозволяють вибрати виріб для людей різної статі та віку. Серед них можна знайти підходящий варіант з урахуванням захоплень людини. Кому-то сподобаються соковиті кольорові принти, інших зацікавить монохромний стиль.

В інтернет-магазині Best Print є маса ідей, як незвично прикрасити футболку і викликати інтерес у навколишніх. Ми пропонуємо багато контрастних композицій, в яких принт стає яскравою плямою, наприклад, в поєднанні чорного та білого кольору. Також у нас доступні і гармонійні футболки, оформлені переважно в темній гамі.

Практична або красива?

Такі футболки зручні для щоденного використання, тому вони виготовляються з хороших, натуральних матеріалів.

Всі наші моделі можуть похвалитися такими перевагами:

Приємні відчуття для тіла. В основі футболок лежить бавовна, яка заявила про себе як про безпечний та комфортний матеріал. Особливо це важливо для спекотного літа, оскільки завдяки цьому матеріалу шкіра продовжує «дихати».

Зручна посадка. У нас можуть замовити відповідну футболу люди з абсолютно різної комплекції.

Тривала носка. Бавовняна тканина вважається досить зносостійкою та простою у догляді. Її можна без наслідків прати в машинці при невисоких температурах, що дозволяє продовжити «життя» виробу.

Гарний вид. Принти відмінно виглядають, так як наносяться перевіреним методом друку за допомогою якісних фарб. Вони «промальовуваються» до дрібних деталей, що створює досить реалістичний образ.

Поєднання естетичного вигляду і зручності в носці робить футболки з принтами універсальним одягом, який довго не набридає і добре носиться.

Як купити футболку з іншими принтами

Купити футболку з різними зображеннями та написами можна в інтернет-магазині Best Print. У каталозі «Інші принти» зібрані моделі, які не можна з точністю віднести до якого-небудь з інших розділів на сайті. Тому сюди зазирають ті, у кого немає строгих переваг в певній тематиці. Тут напевно знайдеться цікава футболка, яка відповідає вашим смакам.

А для тих, хто точно знає, чого хоче, можна створити свою оригінальну футболку з допомогою Конструктор футболок (Свій дизайн). Лише за пару хвилин ви створите свій індивідуальний стиль.