Українська
  • Ваш кошик порожній!

Футболки з принтом авто - автомобільні футболки

Фільтр
Художник/ілюстратор
Показано з 1 по 20 із 21 (2 сторінок)
Футболки з принтом авто - автомобільні футболки

Футболки з принтом автомобіля - для справжніх поціновувачів авто

Автомобіль займає почесне місце в серці кожного автолюбителя. Залізний кінь дарує відчуття свободи та незалежності, дає змогу відчути себе сильною та впевненою в собі особистістю. Свою вдячність і любов власники авто висловлюють за допомогою різноманітних аксесуарів та елементів одягу. Футболка з машиною в гардеробі - чудове підтвердження цього факту захопленості.

Автомобільні футболки на будь-який смак і колір

Футболки з логотипами автомобілів в Україні - це своєрідна данина транспортній культурі. Одяг з культовими силуетами машин, емблемами, логотипами, гаслами підкреслює любов і індивідуальність автолюбителя. Для кращої демонстрації своєї вдячності випускаються футболки з принтом авто в різних стилях і фасонах:

  • оверсайз футболки для автомобілістів - це універсальна безрозмірна модель, що забезпечує свободу рухів і чудовий зовнішній вигляд завдяки струмливій тканині та плавним лініям;
  • класична футболка авто - ця модель ідеально вписується в будь-який гардероб, за допомогою класики з принтом машин створюється неповторний унікальний образ;
  • спортивна з марками авто - це футболка з логотипом машини вільного крою із синтетичних тканин, яка забезпечує максимальний комфорт і дозволяє додатково виділити свою автомобільну захопленість.

Футболки з принтом автомобіля вигідно представляють автолюбителя серед людей у звичайному одязі. Унікальне поєднання машини з лого на вбранні стильно та креативно демонструє вишуканий смак та автомобільну пристрасть.

Як виготовляється футболка з машиною

Принт марки автомобіля на футболці наноситься за допомогою різних технік цифрового друку або вишивки. Максимальна деталізація та збереження кольорового наповнення виконується завдяки таким методам нанесення лого з машиною.

  1. Прямий друк - це вид цифрової інноваційної технології, яка створює яскраві автомобільні футболки з лого автомобілів високої якості. Відсутність проміжних процесів дає змогу замовити такий елемент гардероба з принтом в Одесі гуртом. Завдяки цьому ціна на такі вироби буде нижчою, ніж у роздріб.
  2. Шовкографія, або шовкотрафарет - це універсальний метод, який дає змогу створювати 3d футболки і з логотипами автомобілів у максимально короткі терміни. Ціна на такі моделі дуже демократична, що дає можливість купити одяг з авто принтами у величезній кількості.
  3. Термотрансферний DTF друк - найшвидший спосіб виготовлення футболки авто з принтами, завдяки чому ідеально підходить для купівлі великої партії (гурт).

Замовити автомобільні футболки з логотипами машин буде найкращим рішенням для подарунка любителю автомобілів.

Де купити футболки з принтом автомобіля?

Оперативно купити футболки для автомобілістів в Україні високої якості можна в інтернет-магазині Best-Print. На сторінках сайту представлений величезний асортимент одягу з принтом машин, ціна на який знаходиться в межах розумного. Оформлене замовлення буде доставлено одержувачу протягом декількох днів.