Українська
  • Ваш кошик порожній!

БРЕНДУВАННЯ

Для співпраці та більш детальної інформації про брендування заповніть форму зворотнього зв'язку:  Зворотній зв’язок

В умовах жорсткої конкуренції сучасного ринку, брендування корпоративного одягу займає лідируючі позиції в побудові іміджу компанії. Становлення корпоративного стилю компанії не буде довершене, якщо в уніформі співробітників не буде об'єднання символікою компанії, кольором або іншою відмітною ознакою. Розміщення фірмової атрибутики на корпоративному одязі дає відчутний внесок в пізнаваність компанії в цілому. 

Спільність корпоративного одягу

Брендування уніформи - це істотна складова маркетингової політики кожної великої компанії. Наприклад, при проведенні конференції, презентації або інших заходів, приємною несподіванкою для відвідувача буде футболка з символікою засновника, отримана в пакеті з роздатковими матеріалами.

Вклавши кошти в брендування один раз для розвитку пізнаваності вашої компанії, ефект буде видно протягом тривалого часу. Замовивши футболки, світшоти або кепки з печаткою логотипу або інших принтів оптом, буде дуже вигідним з будь-якої точки зору.

Футболки як двигун просування

 Фірмові футболки з логотипом вашої компанії, ідеально підходять для робочого місця, на виставках або заходах зі збору коштів або навіть як повсякденний одяг для повсякденного використання. Рекламні футболки є сьогодні найпопулярнішим і помітним предметом одягу в світі. Щороку в світі продається більше двох мільярдів футболок.

Недорога, але практична, з великою площею для брендингу, що ідеально підходить для того, щоб ваша рекламна кампанія була помітна на ходу. Індивідуальні футболки, надруковані для вашого бізнесу, є ідеальним рекламним вибором. Футболки з принтами випускаються в формі унісекс, але у нас також є жіночі моделі або дитячі розміри, які підходять для будь-якого бізнесу. Наші фірмові футболки можуть бути надруковані з використанням різних технологій друку в залежності від вашого бюджету, передбаченого використання чи кількості, яке вам потрібно.

Види нанесення брендування

Шовкотрафаретний друк є одним з найпопулярніших методів брендування та найбільш часто використовується компаніями при друку логотипів на виробах різних матеріалів та кольорів. Вам потрібна шовкографія на футболках для спортивної команди? Немає проблем. Ми можемо зробити це, а також додати імена та номери у форму вашої команди.

Машинна вишивка - популярний і довговічний варіант нанесення символіки на     корпоративний одяг та промоодяг. Вишивка на уніформі виглядає органічно в порівнянні з іншими способами нанесення символіки. Логотипи компанії матимуть об'ємний вигляд, завдяки щільно закриваючим стежкам ниток. Машинна вишивка кращий метод нанесення для спортивного одягу, робочої форми і головних уборів, також текстильні вироби на які важче нанести символіку, наприклад, на флісову толстовку.

Термоперенос - це вид нанесення друку логотипу за допомогою термоплівки. Зображення, отримане таким способом стійке до зовнішнього впливу. Найчастіше термоперенос використовують для нанесення логотипів, символіки компанії, медичного одягу, написи та нумерація на спортивному одязі, а також брендування для промоакцій.

Прямий друк - метод нанесення логотипу, якій не вимагає тривалих підготовчих процедур. Нанесення на одяг принтів застосовується в багатьох випадках, а саме: для використання промоутерами в рекламних компаніях, виставок та презентацій. Для співробітників банків, будівельних компаній, співробітників офісу та інших. 

Наша мета допомогти вам у виборі виробів для корпоративного одягу, промоакцій, уніформи. Щоб ваша компанія, організація представляла професійний імідж, яка вселяє довіру клієнтам.


Умови співпраці з нами:

- терміни поставки 2 - 3 дні;

- мінімальний тираж від 1 одиниці до великого оптового замовлення;

- відправка по всій Україні;

- зручний спосіб доставки;

- великий вибір способів оплати;

- приємні ціни для партнерів.


Заказати свій дизайн